Podnoś Sp. z o.o. to doświadczony i renomowany dostawca podestów ruchomych w Polsce działający od 2011 roku. Posiadając wyłączność na dystrybucję i serwis maszyn marki LGMG w Polsce, zapewniamy urządzenia spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nasze produkty charakteryzują się certyfikatami CE i IPAF, co świadczy o ich wysokiej jakości i zgodności z europejskimi normami. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów – na terenie Polski pracuje już ponad 400 podestów marki LGMG.

Posiadamy 4 siedziby rozłożone w strategicznych obszarach Polski, dzięki czemu możemy szybko odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów na terenie całego kraju. Zespół Podnoś Sp. z o.o. to wykwalifikowani eksperci, którzy dzięki regularnym szkoleniom z zakresu serwisu i obsługi maszyn są w stanie sprostać wszelkim wymaganiom klienta. Ponadto, dysponujemy autami z mobilnym warsztatem – nasz serwis gwarantuje pomoc techniczną w ciągu 24 godzin od zgłoszenia, zapewniając rozwiązanie problemu do 48 godzin.

Oferujemy w sprzedaży i wynajmie długoterminowym szeroki wybór podestów ruchomych do pracy w każdych warunkach, łącznie 45 różnych modeli. Każdy z nich został opracowany i dostosowany do potrzeb współczesnego rynku dzięki pracy inżynierów LGMG – drugiej największej firmy produkującej maszyny budowlane w Chinach. Wykorzystanie wysokiej klasy materiałów w produkcji to gwarancja wielu lat żywotności i stabilności.

Wynajem

Zajmujemy się wynajmem podestów nożycowych od 6 m do 18 m oraz podestów przegubowych od 11 m do 43 m wysokości roboczej. Posiadamy w ofercie ładowarki teleskopowe od 13 m do 21 m oraz podesty na przyczepkach od 12 m do 25 m.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia wraz z egzaminem UDT na obsługę podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych podjęciem szkoleń.

Transport

Posiadamy flotę lawet (od 6,5 tony do 25 ton) do przewozu maszyn budowlanych, jesteśmy w stanie dostarczyć maszyny w dowolne miejsce na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Serwis

Posiadamy doświadczenie w serwisie maszyn budowlanych od 2007 roku. Mamy w Polsce 8 mobilnych samochodów serwisowych i 2 magazyny części. Zapewniamy przyjazd serwisu w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia awarii.