Jesteśmy jedną z niewielu firm tej wielkości w 100% z polskim kapitałem, prężnie się rozwijamy, istniejemy od 2007 roku, posiadamy w swojej flocie rentalowej ponad 300 maszyn. Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem, serwisem, szkoleniami oraz transportem maszyn. Posiadamy cztery oddziały mieszczące się w Białymstoku, Tychach, Warszawie i Łodzi.

Od początku naszej działalności na pierwszym miejscu stawiamy jakość oferowanych usług. 12-letnie doświadczenie w wynajmie pozwoliło nam zauważyć problemy nowych maszyn i skłoniło nas do opracowania i stworzenia własnych, wysokojakościowych podnośników we współpracy z LGMG – drugą największą firmą produkującą maszyny budowlane w Chinach, stosowane między innymi w pracach wysokościowych, kopalniach odkrywkowych oraz w hutnictwie.

Wynajem

Zajmujemy się wynajmem podestów nożycowych od 6 m do 18 m oraz podestów przegubowych od 11 m do 43 m wysokości roboczej. Posiadamy w ofercie ładowarki teleskopowe od 13 m do 21 m oraz podesty na przyczepkach od 12 m do 25 m.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia wraz z egzaminem UDT na obsługę podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych podjęciem szkoleń.

Transport

Posiadamy flotę lawet (od 6,5 tony do 25 ton) do przewozu maszyn budowlanych, jesteśmy w stanie dostarczyć maszyny w dowolne miejsce na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Serwis

Posiadamy doświadczenie w serwisie maszyn budowlanych od 2007 roku. Mamy w Polsce 8 mobilnych samochodów serwisowych i 2 magazyny części. Zapewniamy przyjazd serwisu w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia awarii.